.::[Sk1LeR1k's FORUM]::.

Welcome to Sk1LeR1k's FORUM
 
ForumForum  CalendarCalendar  PytësoriPytësori  KërkoKërko  Lista AnëtarëveLista Anëtarëve  Grupet e AnëtarëveGrupet e Anëtarëve  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Si ta lidhin internetin n`kompjuter ton me anë të telefonit

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Sk1LeR1k
Admin
Sk1LeR1k

Numri i postimeve : 56
Join date : 27/03/2009
Age : 24

MesazhTitulli: Si ta lidhin internetin n`kompjuter ton me anë të telefonit   Fri Mar 27, 2009 4:59 pm

ky tutorial eshte per te lidhur internetin ne pc tuaj me ane te telefonit te shte***e (albtelecom)

Se Pari shkojme tek Start , Control Panel , intenet Opsion
ketu klikojme dy her dhe na shfaqet nje tabele
tek tabela shkojme tek connections e me pas Add
pasi te klikoni tek add do na shfaqet nje tabele ku do zgjdhni piken e pare dhe next
tek photne number duhet te shkruani numrin 7171111
klikoni next dhe ne tabelen tjeter vendosni emrin(nje emer cfardo) dhe klikoni finish
pasi klikojme finish na del nje tabel tjeter dhe ne fun te saj kemi tre katrore per te shkruar
tek i pari User Name shkruajme emrin ne kllapa (albtelecom)
tek i dyti Password shkruajme emrin ne kllapa (albtelecom)
te tretin e leme bosh
tesh klikojme Ok dhe tani PC juaj mund te lidhet me internet

By : Sk1LeR1k Contact : aarlindoox.-@live.com
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://aarlinddi.albanianforum.net
 
Si ta lidhin internetin n`kompjuter ton me anë të telefonit
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
.::[Sk1LeR1k's FORUM]::. :: Your first category :: Hack Tutorials-
Kërce tek: