.::[Sk1LeR1k's FORUM]::.

Welcome to Sk1LeR1k's FORUM
 
ForumForum  CalendarCalendar  PytësoriPytësori  KërkoKërko  Lista AnëtarëveLista Anëtarëve  Grupet e AnëtarëveGrupet e Anëtarëve  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Qysh me qit FOTON ton me "T" n`CS 1.6

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Sk1LeR1k
Admin
Sk1LeR1k

Numri i postimeve : 56
Join date : 27/03/2009
Age : 24

MesazhTitulli: Qysh me qit FOTON ton me "T" n`CS 1.6   Sun Apr 05, 2009 6:50 am

-Per me shti fotet ne cs edhe kur ta trus T si Spray Logo ta qet foton
-Ne fillim Download tag_converter.rar per ta downloaduar kete shenone ne gooogle "Download tag_converter.rar" ket HL TAG Converter
Kur te hin e trus Open Image dhe e len cilen do foto . pastaj hin Adjust Image e Trus Auto Size . dhe pastaj e trus Apply changes and convert to 265 colors , dhe e trusni Save Tag, Export to Wad file dhe e ruani te C/ Praogram Files Valve/ cstrike ,hini edhe e runi me emer tempdecal.wad dhe kur te hini ne CS mos e prekni Options hiq me ndrru foton se prishet d.m.th duhet te himi ne server pa prekur sen ndru nikun athere permes konzolles p.sh name "GHT | Sk1LeR1k"


By : Sk1LeR1k Contact : aarlindoox.-@live.com jocolor
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://aarlinddi.albanianforum.net
shirkann

shirkann

Numri i postimeve : 3
Join date : 04/07/2009
Age : 24
Location : qanej dikah

MesazhTitulli: shirkann   Sat Jul 04, 2009 2:16 pm

hej per qfar arsye spom ban mu kjo . 1.6 e kam Cs`n edhe spo ban :: a ban mem tregu pse nese kish ba
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.shirkann-muslii.tk
 
Qysh me qit FOTON ton me "T" n`CS 1.6
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
.::[Sk1LeR1k's FORUM]::. :: Your first category :: Counter Strike-
Kërce tek: