.::[Sk1LeR1k's FORUM]::.

Welcome to Sk1LeR1k's FORUM
 
ForumForum  CalendarCalendar  PytësoriPytësori  KërkoKërko  Lista AnëtarëveLista Anëtarëve  Grupet e AnëtarëveGrupet e Anëtarëve  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Si me ba folderin pa ikonn

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Si te bo
VizitorMesazhTitulli: Si me ba folderin pa ikonn   Tue Mar 31, 2009 1:31 pm

-1- Mas pari e qelum ni folder Tani me tastin e djatht shkojm rename dhe e shkruajmë Alt+255

-2- Pastaj Shkojm me tastin e djatht klikojmè Properties/Customize/Change Icon edhe ki ikona me hanger Loppt zgjedhim dikun qe ska sen ose osht vetem bardh kllikojm aty i mshojm Ok Edhe u kry Very Happy

яєѕρєкт ѕк1ℓℓєяιк'ѕ cheers cheers
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Si me ba folderin pa ikonn
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
.::[Sk1LeR1k's FORUM]::. :: Your first category :: Hack Tutorials-
Kërce tek: