.::[Sk1LeR1k's FORUM]::.

Welcome to Sk1LeR1k's FORUM
 
ForumForum  CalendarCalendar  PytësoriPytësori  KërkoKërko  Lista AnëtarëveLista Anëtarëve  Grupet e AnëtarëveGrupet e Anëtarëve  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Si të krijojmë një VIRUS të thjesht

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Sk1LeR1k
Admin
Sk1LeR1k

Numri i postimeve : 56
Join date : 27/03/2009
Age : 24

MesazhTitulli: Si të krijojmë një VIRUS të thjesht   Sun Mar 29, 2009 12:43 pm

Së pari e ban ni shortcut ne desktop dhe ne te e shkrun shutdown -s -t -(sekondat) -c"Mesazhi juaj ......" pastaj ja len ni emer psh . LOj dhe ja ban ni icon .. Nëse e prek per aq sekona sa e ke caktuar do to shymet PC .. ! Po mos me lan mu shym pc hin ne run dhe e shkrun shutdown -a

By : Sk1LeR1k Contact : aarlindoox.-@live.com
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://aarlinddi.albanianforum.net
 
Si të krijojmë një VIRUS të thjesht
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
.::[Sk1LeR1k's FORUM]::. :: Your first category :: Hack Tutorials-
Kërce tek: