.::[Sk1LeR1k's FORUM]::.

Welcome to Sk1LeR1k's FORUM
 
ForumForum  CalendarCalendar  PytësoriPytësori  KërkoKërko  Lista AnëtarëveLista Anëtarëve  Grupet e AnëtarëveGrupet e Anëtarëve  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Prish cs 1.6 Servera

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Sk1LeR1k
Admin
Sk1LeR1k

Numri i postimeve : 56
Join date : 27/03/2009
Age : 24

MesazhTitulli: Prish cs 1.6 Servera   Fri Mar 27, 2009 5:14 pm

Tasht do tju tregoj se si te rrezojme CS servera ...
Na nevoitet nje tool i cili quhet Ipwn Ddoser
ate mund ta shkarojme ketu :
sendspace.com aqp9bs

Tasht shkojm e shikojme tutorialin dhe veproni simbas tutorialit
Shkarko Tuto :
rapidshare.com/files/19032815...erver_TUto.rar
Passwordi osht : ilyrianwarrior.

By : Sk1LeR1k Contact : aarlindoox.-@live.com Very Happy
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://aarlinddi.albanianforum.net
 
Prish cs 1.6 Servera
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
.::[Sk1LeR1k's FORUM]::. :: Your first category :: Hack Tutorials-
Kërce tek: