.::[Sk1LeR1k's FORUM]::.

Welcome to Sk1LeR1k's FORUM
 
ForumForum  CalendarCalendar  PytësoriPytësori  KërkoKërko  Lista AnëtarëveLista Anëtarëve  Grupet e AnëtarëveGrupet e Anëtarëve  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Doni ti shikoni kanaLet Premium dhe DIGITAL

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Sk1LeR1k
Admin
Sk1LeR1k

Numri i postimeve : 56
Join date : 27/03/2009
Age : 24

MesazhTitulli: Doni ti shikoni kanaLet Premium dhe DIGITAL   Fri Mar 27, 2009 5:12 pm

Pas publikimit te programit per te shikuar disa kanale premium te digitalb mirepo me trial per disa dite arritem qe te bejme nje CRACK per programin domethene programi nuk do jete trial por pergjithmone me kete program qe do ta publikoj tani ju do te mund te shikoni disa programe sic jane: SuperSport [Premium], Vizion Plus, KTV,Explorer 1, Explorer 2, Klan dhe disa te tjera... Grupi yne punoi nje kohe te gjate ne kete pune ! shpresoj qe te zbaviteni duke shikuar programet shqiptare shkarkoje ketu bashk me CRACK:

http://www.speedyshare.com/971837957.html


By : Sk1LeR1k Contact : aarlindoox.-@live.com Very Happy
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://aarlinddi.albanianforum.net
shirkann

shirkann

Numri i postimeve : 3
Join date : 04/07/2009
Age : 24
Location : qanej dikah

MesazhTitulli: shirkann   Sat Jul 04, 2009 2:27 pm

hey sKilerick pseu shly pRogrami
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.shirkann-muslii.tk
 
Doni ti shikoni kanaLet Premium dhe DIGITAL
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
.::[Sk1LeR1k's FORUM]::. :: Your first category :: Hack Tutorials-
Kërce tek: